Raplamaa Aasta Tegu 2020

Raplamaa Arendus- ja Ettevõtluskeskus ning Raplamaa Omavalitsuste Liit kutsuvad üles esitama 2020. aasta Raplamaa kodanikuühiskonna tublimaid, Raplamaa Aasta Tegu konkursile.

Konkursi “Raplamaa Aasta Tegu” korraldajate eesmärgiks on teadvustada kodanikualgatuse tähtsust ning tunnustada Raplamaal tegutsevaid inimesi, ettevõtteid, mittetulundusühinguid, sihtasutusi, vabatahtlikke ja eraannetajaid, kelle tegevus ja isiklik eeskuju on konkursi väljakuulutamisele eelnenud aastal mõjutanud kohalikku ja maakondlikku arengut ning kes on andnud olulise panuse kodanikuühiskonna aktiviseerumisele ja edendamisele Raplamaal.

Raplamaa Aasta Tegu konkursi taotlusvorm ja statuut.

Kandidaate saab esitada 30.oktoobrini 2020.

Auhinna saaja(d) valib komisjon laekunud kirjalike ettepanekute põhjal. „Aasta Tegu” aunimetuse konkurssi korraldab Arendus- ja Ettevõtluskeskus koostöös toetajatega.

Pidulik tunnustamisõhtu toimub 24.novembril kell 18 Rapla kinos.


27.novembril 2019 kuulutati välja Raplamaa Aasta Tegu 2019. Kõigi tublide tegude hulgast otsustas sel aastal komisjon pärjata võitjatiitliga kahte tegu: MTÜ Ettevõtlikud Naised Raplamaal korraldatud Naiste Ööde Filmifestival (NÖFF) ning maadlusklubi Hammerlock eestvedamisel Kehtnas avatud maadlusmaja. Meie tublisid vabatahtlikke olid õnnitlemas ka Rahvastikuminister Riina Solman ja ROL juhatuse esimees, Riigikogu liige Heiki Hepner.


Info varasemate nominentide ja fotodega on leitav SIIT.