MEIST

RAEK on liikuva tööviisiga, palume kohtumised eelnevalt kokku leppida.


Janek Kadarik
juhataja, KredEx KÜ konsultant
Tel 506 3705
E-post: janek@raek.ee

Tatjana Jääger
ettevõtluskonsultant, KredEx KÜ konsultant
Tel  520 6300
E-post: tatjana@raek.ee

Ermo Brecher
ettevõtluskonsultant (Järva- ja Raplamaa)
Tel 515 8238
E-post: ermo.brecher@arenduskeskused.ee

Anneli Hansen
Välisinvesteeringute konsultant Harju- ja Raplamaal
Tel +372 502 3379
E-post: anneli.hansen@eas.ee

Anu Kaar
ettevõtluskonsultant- projektijuht (noorte ettevõtlikkus)
Tel 5648 8486
E-post: anu@raek.ee

Teele Ojasalu
vabaühenduste konsultant
Tel 5569 1954
E-post: teele@raek.ee

Reelika Vaabel
projektijuht
Tel 5383 8430
E-post: reelika@raek.ee

Jaune Riim
projektijuht (turismi- ja elukeskkonnaturundus)
Tel 5554 3883
E-post: jaune@raek.ee

Kärt Kaeval
Rapla Turismiinfokeskuse (TIK) infokonsultant
Tel 489 4359
turism@raplamaa.ee

 


Nõukogu koosseis ja e-posti aadressid:

Andra Liibek andraliibek@gmail.com
mittetulundusühenduste esindaja

Herkki Olo herkki.olo@kohila.ee
Kohila valla esindaja, arendusnõunik

Leaanyka Leisson leaanyka.leisson@kehtna.ee
Kehtna valla esindaja, volikogu aseesimees

Tarmo Lukk tarmo.lukk@gmail.com
Rapla valla esindaja, ettevõtja

Tavo Kikas tavo.kikas@raplamaa.ee
asutaja esindaja (ROL)

Meelis Välis meelis.valis@marjamaa.ee
Märjamaa valla esindaja

Ülo Olm ylo@argore.ee
ettevõtjate esindaja (REÜ)


Sihtasutus RAEK põhikiri

Sihtasutus RAEK majandusaasta aruanne 2020
Sihtasutus RAEK majandusaasta aruanne 2019 
Sihtasutus RAEK majandusaasta aruanne 2018