MEIST

Janek Kadarik
juhataja
Tel 489 4752; 506 3705
E-post: janek@raek.ee
Skype: janekkadarik

Tatjana Schults
ettevõtluskonsultant
Tel 489 4750, 520 6300
E-post: tatjana@raek.ee

Ermo Brecher
ettevõtluskonsultant (Järva- ja Raplamaa)
Tel 515 8238
E-post: ermo.brecher@arenduskeskused.ee

Anneli Hansen
Välisinvesteeringute konsultant Harju- ja Raplamaal
Tel +372 502 3379
E-post: anneli@heak.ee

Anu Kaar
ettevõtluskonsultant- projektijuht (noorte ettevõtlikkus)
Tel 489 4750, 5648 8486
E-post: anu@raek.ee
Skype: anukaar1

Karin Ratas
MTÜ nõustaja
Tel 489 4755, 504 2452
E-post: karin@raek.ee
Skype: rataskarin

Reelika Vaabel
projektinõustaja
Tel 489 4754, 5383 8430
E-post: reelika@raek.ee
Skype: reelika.vaabel

Jaune Riim
projektijuht (turismi- ja elukeskkonnaturundus)
Tel 489 4753; 5554 3883
E-post: jaune@raek.ee

Kärt Kaeval
Rapla Turismiinfokeskuse (TIK) infokonsultant
Tel 489 4359
turism@raplamaa.ee

Riin Pallon
ettevõtluskonsultant-projektijuht (noorte ettevõtlikkus)
pikemal puhkusel

 


Nõukogu koosseis ja e-posti aadressid:

Andra Liibek andraliibek@gmail.com
mittetulundusühenduste esindaja

Herkki Olo herkki.olo@kohila.ee
Kohila valla esindaja, arendusnõunik

Katrin Velleste katrin.velleste@kehtna.ee
Kehtna valla esindaja, abivallavanem

Tarmo Lukk tarmo.lukk@gmail.com
Rapla valla esindaja, ettevõtja

Tavo Kikas tavo.kikas@raplamaa.ee
asutaja esindaja (ROL)

Merlin Suurna merlin.suurna@marjamaa.ee
Märjamaa valla esindaja, vallavanem

Ülo Olm ylo@argore.ee
ettevõtjate esindaja (REÜ)