Külastus messile ELMIA SUBCONTRACTOR

Jönköping, Rootsis, 13.-17.november 2022

Raplamaa Arendus- ja Ettevõtluskeskus RAEK koostöös maakondlike arenduskeskuste võrgustikuga korraldab külastuse Rootsi, töötleva tööstuse messile ELMIA Subcontractor 2022 (https://www.elmia.se/en/subcontractor/), mis toimub Jönköpingus. Messil on esindatud erinevad tööstusvaldkonnad: metall; plastik, ehitusmaterjalid; masinaehitus; tööstustarkvara; teras ja lehtmetallid; töötleva tööstusvaldkonnaga seotud tugiteenused.

Messil oli esindatud 1200 eksponenti, 30 erinevast riigist. Messi külastab iga-aastaselt umbes 15 000 inimest.

Põhja-Euroopa juhtiv töötleva tööstuse allhankemess on 60-aastase kogemusega näituse- ja kohtumispaik, kuhu tulevad nii tootjad kui tarnijad, nii insenerid kui investorid, et vahetada infot ja ideid, sõlmida lepinguid ja leida uusi koostööpartnereid.

Lisaks messile külastame Stockholmi saabudes Eesti Suursaatkonda, kus majandusdiplomaat Janne Kendla annab ülevaate Eesti-Rootsi majandussuhetest ning saatkonna poolsetest tugiteenustest Eesti ettevõtjatele sisenemaks Rootsi turule

Osalejate arv messikülastusele on piiratud. Ühest ettevõttest saab osaleda kuni 2 esindajat. Registreerunute hulgast valiku tegemisel on eelistatud ekspordipotentsiaaliga ettevõtted.

Ettevõtte esindaja(d) katavad poole külastusega seotud kuludest ning teine pool osaleja kuludest rahastatakse Euroopa Regionaalarengu Fondi vahenditest.

 

Vt täpsemaid messikülastusel osalemise tingimusi ja ka registreerimiseks vajalikud vormid SA RAEK kodulehel SIIT.

Kontakt: Ermo Brecher, ettevõtluskonsultant,+372 5158238, ermo@raek.ee