Taimetoidu õpituba/ kooskokkamine

08.09.2020 Rapla

8.septembril kell 12.30-15.30 Kabalas Parvematkade parvel.

Taimetoitlus on toitumisharjumus, mis eetilistel, keskkondlikel, maitselistel või tervislikel põhjustel välistavad kõikide või teatud loomsete toiduainete tarbimise.
Sellel koolitusel saad läbi teha lihtsad retseptid – selleks, et rikastada enda igapäevast menüüd taimetoiduga.

Menüü
– Peedihummus
– Kevadrullid riisipaberis
– Kikerherneomlett
– Kinoasalat granaatõuntega
– Tomatisupp kitsejuustu ja tüümianiga
– Oamuffinid laimikreemiga
– Smuuti kookospiimaga

Kokkame kõik need imemaitsvad toidud koos ja pärast naudime värskeid maitseid.

Koolitaja Julia Anufrijeva sai kokkamise pisiku juba lapsepõlves, mil kokkas koos ema ja vanaemaga. Lõpetas Tallinna Teeninduskooli koka erialal ja hiljem täiendas ennast samas koolis kondiitri oskustega. 10 aasta jooksul on ta kokana töötanud mitmetes Tallinna restoranides. Viimane töökoht oli Olümpia Hotell restoran Senso. Kõik need kohad ja kogemused on olnud õpetlikud ja väärtuslikud.
Juba rohkem kui aasta on Julia südameasjaks see, kuidas läbi tervisliku ja armastust täis toidu toetada enda ja teiste tervist – inspireerides, tehes koolitusi ja pakkudes cateringi teenust. Tema tegemistega saab lähemalt tutvuda siin: https://bit.ly/Valgeallikas

Registreeru koolitusele 4.septembriks SIIN
_________________________
Koolituse maksumus tasutakse projekti “Raplamaa PATEE 2020-2023” vahenditest. Kaasrahastab Euroopa Liidu Euroopa Regionaalarengu Fond.  
Osalejate ettevõtetele rakendub vähese tähtsusega riigiabi arvestus. VTA kohta saab täpsemalt lugeda https://www.eas.ee/riigiabi/ 
Koolituse riigiabi suurus selgub kui on selgunud osalejate arv. 
Täpsem teave:
Jaune Riim
Tel: 5554 3883