Õigusalane koolitus ettevõtjatele

11.10.2019 12:00 Rapla

“Ettevõtete kasvuraskused erinevates arenguetappides: kuidas tegevust rahastada ja osanikevahelisi suheteid reguleerida?”

11. oktoobril kell 12:00- 17:00
Rapla Riigimaja, Tallinna mnt 14, ruum 209

Koolitust viib läbi vandeadvokaat RAMON RASK, advokaadibüroo RASK asutaja, partner ning kõrgelt hinnatud ekspert kohalike ja rahvusvaheliste ettevõtete igapäevase majandustegevuse nõustamisel, ühinemis- ja ülevõtmistehingute (M&A) läbiviimisel ning majandustegevuse finantseerimisega seotud küsimustes. Ramonil on pikaajaline ja ulatuslik kogemus erinevate investeerimistehingute nõustamisel, olles seejuures oluliseks partneriks kogu investeerimistsükli ulatuses. Ta esindab oma kliente kohtuvaidlustes ning on olnud nõustajaks mitmetes pretsedenti loovates ja mahukates kohtuasjades.

SIHTRÜHM: Koolituspäevale on oodatud vähemalt 3 aastat tegutsenud ettevõtjad, soovitavalt tootmisettevõttes, kellel on ambitsioon kasvada. Osalema on oodatud ettevõtete juhid ja võtmeisikud. Ühest ettevõttest saab osaleda kuni 2 inimest.

TULEMUSENA OSALEJAD:
mõistavad ettevõtte arengut elutsükli võrdluses (algusest lõpuni) ja sellega kaasnevaid probleemkohti ettevõtte rahastamise ja korporatiivjuhtimise osas.

KOOLITAJA:
Ramon Raskil on pikaajaline ja ulatuslik kogemus erinevate investeerimistehingute nõustamisel, olles seejuures oluliseks partneriks kogu investeerimistsükli ulatuses. Ramoni klientide hulka kuuluvad teiste hulgas mitmed rahvusvaheliselt tuntud investeerimisnõustajad, kelle portfellis on nii regionaalseid suurettevõtteid kui ka olulises mastaabis Eestisse panustanud suurinvestoreid. Ramon esindab oma kliente ka kohtuvaidlustes ning on olnud nõustajaks mitmetes pretsedenti loovates ja mahukates kohtuasjades. Samuti on Ramon esindanud kliente Euroopa Inimõiguste Kohtus.

Advokaaditöö kõrvalt on Ramon koolitanud paljusid ettevõtjaid, tudengeid ning pidanud loenguid ka advokaatidele ja Eesti Vabariigi kohtunikele.

Euroopa oluliseimad õigusturuülevaated The Legal 500 ja Chambers Europe on tunnustanud Ramoni kompetentsi, nimetades teda Eesti üheks juhtivaks ühinemiste, ülevõtmiste ja äriõiguse spetsialistiks.

HIND: Koolitusel osalemise hind on 25 eurot*, mis sisaldab koolitust, koolitusmaterjale, kohvipause ja kerget lõunaeinet.

* Koolituspäeva korraldamist kaasrahastab Euroopa Regionaalarengu Fond.

Kuna koolituse korraldamist kaasrahastab Euroopa Liit, rakendatakse osalevatele ettevõtetele VTA-d ehk vähese tähtsusega abi, mille suurus ei ületa 100 eurot. Täpsemalt saab lugeda https://www.eas.ee/riigiabi/.

Registreerimine koolitusele on avatud 10.oktoobrini või kuni kohtade täitumiseni SIIN

 

Täpsem teave koolituse ja registreerimise kohta:
Reelika Vaabel
Projektinõustaja
Sihtasutus RAEK
E-post: reelika@raek.ee
Tel: 5383 84330