Koolitus-seminar Raplamaa ettevõtjatele: Tehnoloogia abil tõhusaks ehk miks ettevõtetes digitaliseerida?

06.10.2021 Rapla

AEG: 06. oktoober kell 11:00-15:30
KOHT: TaevaniMaani Meistrikoda, Koidu 20/2, Rapla
SIHTRÜHM: Raplamaa ettevõtjad, ettevõtete esindajad. Ühest ettevõttest kuni 2 inimest.

EESMÄRK: Osalejad saavad teadlikuks digitaliseerimise ja automatiseerimise põhimõtetest, mis ei ole ainult suurte ettevõtete võimalus. Koolitusel osalenud saavad ülevaate esimestest sammudest selles valdkonnas enda ettevõtte arendamisel.

KOOLITUS-SEMINARI VIIVAD LÄBI:

JÜRI RIIVES, IMECC, TalTech kaasatud professor.
Tehnoloogia Arenduskeskuse IMECC asutaja. Pikka aega olnud Eesti Masinatööstuse Liidu juhatuse esimees. Suur ettevõtluskogemus, juhatuse liikme ja nõukogu liikmena. Tegevusvaldkonnad: tööstusrobootika, digitaliseerimine, kulusäästlik tootmine (sh Lean), ärimudelite arendus. Pikaajaline kogemus rahvusvaheliste projektide juhtimisel ja osalemisel. Publitseerinud suurel arvul teadusartikleid, esinenud erinevatel rahvusvahelistel konverentsidel. Tegelenud ka ettevõtete kvaliteedijuhtimissüsteemide arendamisega (enam kui 100 ettevõtet).

RAGNAR TAMMSALU, Tactical Solution OÜ, müügimeeskonna juht.
Ragnar omab üle 20 aastast tootmisettevõtete juhtimiskogemust. Tootmisega on ta olnud seotud ettevõtte omanikuna, juhatajana ning arendus-, ekspordi- ja tootmisjuhina. Lisaks sellele on ta panustanud Viljandimaa ettevõtete digitaliseerimisesse Viljandimaa Arenduskeskuse tööstuse ja ekspordi arendusjuhina. Ragnar on üks tootmise digitaliseerimise mõõdistamise tööriista idee autoritest ning arendajatest. Praegu töötab ta Tactical Solution OÜ müügimeeskonna juhina, kaasajastades ka ettevõtte tootmisprotsesse.

Päeva modereerib Ermo Brecher, SA RAEK, ettevõtluskonsultant.

Seminaripäeva korraldab Raplamaa Arendus- ja Ettevõtluskeskus (RAEK) Euroopa Regionaalarengu Fondi toel ja on osalejatele TASUTA*. Vajalik eelregistreerimine!

*Osalevatele ettevõtetele rakendatakse VTA-d ehk vähese tähtsusega abi.  Täpsemalt saab lugeda https://www.eas.ee/riigiabi/.

Registreerimine seminarile on avatud 4. oktoobrini SIIN

NB!
RAEK järgib Vabariigi Valitsuse ja Terviseameti kehtestatud nõudeid, mis reguleerivad COVID-19 nakkusohutuse tõendamist ja tagamist, sündmuste läbiviimisel.
Kehtivad nõuded leiate siit: https://www.kriis.ee/et

Täpsem info:
Reelika Vaabel
reelika@raek.ee
5383 8430