Koolitus: Olulisemad digiturunduse tööriistad ettevõtjale

31.05.2023 Rapla


EESMÄRK: Koolitusel saab osaleja teada, mis võimalusi pakub Google ettevõtteprofiil ning kuidas Facebooki reklaamimaailm töötab ning mismoodi sinna reklaame kujundada.

KOOLITUSE SISU:
Digiturunduses on väga palju tööriistu ja võimalusi ning tihtipeale tekib segadus, et mida siis lõpuks kasutada. Enamasti on peale kodulehe ettevõtjal veel kaks olulist kohta, kus võiks olla nähtav – Google Kaart ja Facebook. Räägimegi koolitusel Google ettevõtteprofiilist, mis annab ettevõtjale võimaluse jagada enda tegevuste kohta kiirelt olulist infot nagu ettevõtte avamisajad, asukoht Google kaardil, tagasisided, pildid jne. Kui te ise enda profiili ei halda, siis tõe näoliselt on Google selle juba teie eest ise teinud ning see võib elada täiesti oma elu. Räägimegi, et mis asi see Google ettevõtteprofiil on ja kuidas seda endale teha. Tegemist on tasuta rakendusega. Facebook on jätkuvalt kõige populaarsem turundamise platvorm, mida asutakse enamasti esimesena ettevõtlusteekonnal kasutama. Põhjus on lihtne – seal omab kontot pea iga eestlane. Räägimegi koolitusel, et mida Facebookis tasuta teha, kuidas töötab Facebooki reklaamihaldur ja millal mõelda raha investeerimisele. Räägime sellest, kuidas reklaame kujundada ja peamistest vigadest, mida tihtipeale tehakse. Tutvume reklaamide kujundamiseks Canva platvormiga.

KOOLITAJA Hando Murumägi on digiturunduses toimetanud viimased 7 aastat ning läbi aja õppinud kasutama erinevaid tööriistu. Tänaseks töötab ta Pärnumaa Arenduskeskuses maakonna turundusjuhina, kus tegeleb pea kõigega alustades emailiturundusest ja mitmetest reklaamihalduritest kuni erinevate kodulehtede arendamiseni välja.
Hando on iseõppinud praktik, kes erinevad oskused omandanud just vajadusepõhiselt. Seda seetõttu, et enamasti on asju ise lihtsam teha
või neid kergem tellida, kui teema on endale selgeks tehtud. Lisaks on Hando koolitaja, kes annab näiteks veebiarenduse õppeainet
tudengitele TÜ Pärnu kolledžis kui teeb ka koostööd Õpi koos Googlega programmiga, kus tema rääkida on Google ettevõtteprofiil.
Viimase programmi raames tehti Handoga ka väike intervjuu, mida saab lugeda SIIT.

KOOLITUSE AJAKAVA
Tervituskohvi pakutakse alates 10.45!
11.00-12.30 Koolitus I
12.30-13.00 Lõunaeine
13.00-14.00 Koolitus II
14.00-14.15 Sirutuspaus
14.15-15.15 Koolitus III
15.15-16.00 Ettevõtte lugu igapäevasel digiturundamisel.

Koolituspäeva korraldab RAEK Euroopa Regionaalarengu Fondi toel ja on osalejatele TASUTA*.
Vajalik eelregistreerimine!

*Osalevatele ettevõtetele rakendatakse VTA-d ehk vähese tähtsusega abi.
Täpsemalt saab lugeda SIIT

Registreerimine koolitusele on avatud 26. maini SIIN

Täpsem teave:
Reelika Vaabel
RAEK projektijuht
reelika@raek.ee