Infoseminar COVID-19 piirangutest mõjutatud turismi- ja jaekaubanduse ettevõtjate toetuste kohta

12.05.2021 10:00 Eesti

“Ettevõtjate toetamine seoses COVID-19 haigust põhjustava koroonaviiruse levikust tulenevate piirangutega” tingimuste ja toetuse taotlemise infoseminar toimub 12.05 kell 10.00-11.15.

Toetus on suunatud tegevuskulude osaliseks toetamiseks ettevõtjatele, kelle tegevusele kehtestati Vabariigi Valitsuse korraldusel märtsis ja aprillis täiendavad piirangud. Toetusmeetme sihtgruppideks on ülaltoodust tulenevalt majutusettevõtjad, toitlustusettevõtjad, spaad, veekeskused, reisiettevõtjad, nõupidamiste ja messide korraldajad, turismiteenuse pakkujad, sõitjate muu maismaavedu teostavad ettevõtjad ja jaekaubanduse ettevõtjad. Toetusmeetme määrus on uuendamisel ning uus terviktekst on peatselt avaldamisel Riigi Teatajas.

Toetusmeetme maht on 44 miljonit eurot ning rohkem infot leiab EASi veebist:

Infoseminarile saab registreerida siin: Infoseminar COVID-19 piirangutest mõjutatud turismi- ja jaekaubanduse ettevõtjate toetuste kohta – EAS. Veebiseminari toimumisele eelneval päeval saadame meeldetuletuse koos Teams lingiga, mille kaudu saab veebiseminariga liituda.

Palume infoseminaril osalemiseks kasutada Google Chrome´i, Mozilla või Safari brausereid. Microsoft Internet Explorerit kasutades võib ühendumine ebaõnnestuda.