Raplamaa Arendus- ja Ettevõtluskeskus

 

Päevakalender N 12-4-2018
Raplamaa Töö- ja Karjäärimess

Tulge Raplamaa esimesele töö- ja karjäärimessile

Raplamaa esimene töö- ja karjäärimess toimub Sadolin Spordihoones 12. aprillil kell 11-14. Messil saavad kokku tööandjad ja tööotsijad. Oodatud on ka kõik need, kes alles mõtlevad, kuhu minna õppima või milline võiks olla nende tulevane amet.

Kuigi paljudes Raplamaa ettevõtetes ja asutustes napib töökäsi, on ka neid, kes ei ole endale veel sobivat tööd leidnud või käivad tööl väljaspool maakonda. Messil on hea võimalus tehe tutvust erinevate ettevõtjatega, uurida töötingimuste kohta ja miks mitte sõlmida ka juba kokkuleppeid. Tööpakkumisi on lihttööst juhiametini, pakutakse osalise tööajaga tööd, hooajatööd. Kindlasti on sobivad ameteid ka noortele ning vähenenud töövõimega inimestele.

Kutseõppeasutused tutvustavad võimalusi ümberõppeks ning töötukassa teenusekonsultandid ennetavate meetmete programmi „Tööta ja õpi“. Vähenenud töövõimega inimestele mõeldud teenuste kohta saab küsida töötukassa juhtumikorraldajatelt.

Raplamaa osakonna töötajad jagada informatsiooni teenuste ja toetuste kohta ning vastavad küsimustele. Nii töötavad kui tööd otsivad inimesed saavad pöörduda meie karjäärinõustajate poole. Need, kes messil karjäärinõustamisele ei jõua, võivad alati tulla tasuta nõustamisele töötukassa Raplamaa osakonda - lisainfot leiab lehelt www.minukarjaar.ee.

Messi avab kell 11 Eesti Töötukassa juhatuse esimees Meelis Paavel. Messil on kohal Raplamaa TRE Raadio saatejuhid, kes teevad kohapeal intervjuusid ja otselülitusi.

Samal ajal kui spordisaalis vahendatakse tööpakkumisi, saab kõrvaoleva Rapla Vesiroosi Gümnaasiumi aulas kuulata põnevaid ettekandeid. Töötukassa Noortegarantii juht Kadi Toomi räägib tulevikuametitest, SA Raplamaa Arendus- ja Ettevõtluskeskuse juhataja Janek Kadarik ettevõtluse võimalikkusest Raplamaal. Maksu- ja Tolliameti Rapla teenindusbüroo juhataja Aare Lenk annab ülevaate maksuvabast tulust 2018. aastal ja Ilvi Pere tööturu olukorrast maakonnas.

Kooli I korruse auditooriumis toimuvad karjääriteemalised töötoad, kus otsitakse koos koolitajatega vastuseid küsimustele, kuidas end tööandjale nähtavaks teha, millist töötajat ootab tööandja täna, kuidas olla noor ja edukas ning mida teha, kui oled karjääri ristteel.

Kell 12.45-14.00 arutlevad ettevõtjad ja omavalitsusjuhid teemal, kas Raplamaal on tööpuudus või tööjõupuudus.

Kui teie ettevõttes või organisatsioonis on vabu töökohti, mida messil tööotsijatele pakkuda, siis kirjutage palun aadressil andrei.mitt@tootukassa.ee või täitke registreerimisvorm Eesti http://toomess.ee/toomessid-2018. Osalemine on tasuta.

Messi kava ja seminariprogrammi leiate töömesside kodulehelt www.toomess.ee .

Töömess on tasuta. Infotelefon 15501, www.toomess.ee

Kutsume esitama kandidaate parimate ettevõtjate konkursile
Avatud on Kohaliku Omaalgatuse programmi taotlusvoor
Tasuta infopäev MTÜdele 5.märtsil
MTÜde koolitused 2019
Jaanuaris algab viiepäevane turunduse arenguprogramm
ETKNRLP
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Raplamaa Arendus- ja Ettevõtluskeskus, telefon: (048) 94 121, e-mail: raek@raek.ee